Kömür Ton Fiyatı 2022

Kömür Ton Fiyatı 2022

Kömür Ton Fiyatı 2022

Kömür Ton Fiyatı 2022

 

Kış geliyor ve herkesin öncelikli sorunu kömür ton fiyatları oldu. Son iki yılda herşeyde olduğu gibi kömür fiyatlarında da olağanüstü bir artış yaşanmaktadır. İnsanların alım gücü düştüğü için kışın kömür ihtiyacını nasıl karşılayacağız diye düşünmeye başladılar. Sadece kömür almaklada iş bitmiyor. Kömürün yanında odun ihtiyacıda var ve hatta soba maliyeti de cabası. Kömür ton fiyatları araştırılmaya başlandı bile. Önce tanıdıklar sonra internet ve mahalledeki kömür satışı yapan yerlerden fiyat sorulmaktadır. 

 

Bu araştırmalar yapılırken hangi cins kömür alınması gerektiği hakkında da bilgiler edinilmektedir. Burda önemli olan %100 yerli kömür olan Şırnak kömürü tercih edilmelidir. Hem yerli hemde kaliteli olan Şırnak kömürü paramızın ülkemizde kalmasını sağlayarak tekrar piyasayı canlandırır. Bu şekilde hem maddi hemde manevi olarak ülkemizi korumuş oluruz. 

 

Poyraz kömür bu işi yıllardır hakkıyla yapmaktadır. Abdullah bey yılların vermiş olduğu tecrübe ile en kaliteli Şırnak kömürü nü en uygun fiyatlarla halkımıza sunarak aile bütçesine destek olmaktadır. Poyraz Kömür Şırnak ta ve Gaziantep te büroları olan geniş bayi ağına sahip sorunsuz ticareti ile doğruluk ve dürüstlükten taviz vermeden çalışmalarını uzun yıllardır yürütmektedir.

Benzer Konular

Cevap Yaz