KiM GARAM ZORBALIK OLAYI

KiM GARAM ZORBALIK OLAYI

KiM GARAM ZORBALIK OLAYI

2 mayıs 2022 tarihinde Hybe altında çıkış yapan Le Sserafim grubu üyesi Kim Garam'ın zorba olduğuna dair kanıtlar paylaşıldı. Eski okul arkadaşları Garam'ın yaptığı zorbalıkları anlattı. 

 

A:“Niye Kim Garam’ın okul fotoğraflarını yayıyorsun? Zaten bir sürü ifşa ettin.”
B:“Onunla aynı orta okula gittim. Okulumuzda zorba olarak adı çıkmıştı.”
A:“Biraz detay verebilir misin?”
B:“Eğer küçük sınıftakiler onu selamlamazsa Kim Garam Facebook DM’leriyle onlara zorbalık yapardı. Telefonlarını açmazlarsa onları tehdit ederdi. Bir de, içki ve sigara içerdi.”
A:“Sigara veya içki içerkenki fotoğrafı var mı?”
B:“Bir sürü insanda vardır ama bende yok. Sadece bizim okulda değil, başka okullarda da zorbalığıyla ünlüydü.”
A:“Başka bir söylenti veya fotoğraf falan var mı?”
B:[Kim Garam’ın fotoğraflarını paylaşıyor] “İnsanları para alarak dolandırırdı, tam bir çete üyesi gibiydi.”
A:“Doğruyu mu söylüyorsun?”
B:“Gerçekten doğruyu söylüyorum. Onunla aynı orta okula gittim ve ondan korkardım. Böyle bir insanın çıkış yapması… Onun Facebook veya Twitter’da paylaştıklarına bakmanız yeter, kendiniz de göreceksiniz. Elinde Kim Garam’ın resimleri olan bir sürü insan vardır.”


Bu iddiaların ardından milli eğitim bakanı Garam'ın zorba olduğunu onayladı. Ve Garam hala grupta olduğu için netizenler hybe şirketini eleştirmeye başladı.
Bunların ardından Hybe&Source Music'in yayınladığı bildiri:
Merhaba. bu, Hybe/Source Music. 
Le Sserafim  üyesi Kim Garam hakkında alınan karar ve Le Ssreafim'in gelecekteki faaliyetlerine yönelik planlar hakkında bilgi vermek isteiz.

Şirketimiz, Kim Garam ile olan münhasır sözleşmeyi feshetme kararı almıştır.

Hayranlarımıza ve gruba destek ve saygı gösterenlerden,üyenin karıtığı tartışmalarla ilgili sizi endişelendirdikleri için en içten özürlerimizi sunuyoruz.

Le Sserafim beş kişilik bir grup olarak faaliyetlerine devam edecek, müzik ve performanslarıyla grubun sanatçı olarak daaha da büyümesine destek olmak için her türlü çabayı göstereceğiz.

Teşekkürler.

Hybe-Source Music 

-------------

 

Ben bu konu hakkında şunları düşünüyorum;

Hybe şirkete stajyer alırken geçmişini araştırmayarak büyük yanlış yaptı. Onun bu hatası yüzünden üyeler de zor zamanlar geçirdi. Garam da buolaylardan pişman olmuş gibi görünmüyor çünkü geçtiğimiz günlerde Chaewon'un burnunun estetik olduğunu bildiği halde iğneleyici bir şekilde burna itiraf etti. Chaewon'un bundan rahatsız olduğu çok belliydi! Umarım üyeler hemen kendilerini toparlar ve daha büyük başarılara imza atarlar.

Kim Garam kimdir;
16 Kasım 2005 doğumlu olan Garam Güney Kore'nin az nüfuslu Sangju şehrinde doğmuştur. Henüz liseden bile mezun olmamışken Hybe şirketinin yeni kız grubu olan Le Ssefaim grubunda çıkış yapmıştır.

Grup Hybenin gfriend grubundan sonra çıkış yapan ilk kız grubudur. Grup çıkış yaptığında yoğun ilgi görmüştür. Bu olaylardan sonra da grup dünya çapında gündem haline gelmiştir. Özellikle Kore'de yoğun ilgi gören grup, bir üyesinin zorba olduğu onaylandıktan sonra sevenlerini hayal kırıklığına uğratmıştır. Grubun zorba üyesi olan Kim Garam çıkış yaptıktan sonra ot5 bir şekilde de çokça destek görmüştür.

Hybe şirketi hakkında;

2005 yılında kurulan şirket iflas etmek üzereyken Bts(bangtan sonyeondan) adında bir grup çıkardı ve bu grup şirketin dönüm noktası oldu! Tüm dünya çapında çokÇa sevilen grup şirkete çokça para kazandırdı. Bu grup tüm kpop sektörüne bir umut oldu. Şirket şuan en popüler 4 şirketten biri durumunda.
Bu şirketin diğer popüler grupları;
-Txt (Tomorrow By Together)
-Enhypen
-Gfriend (Dağıldı).

 

ITZY Grup Tanıtımı yazımızı okumayı unutmayın.

 

Benzer Konular

Cevaplar [1]

yorumcu
selen
01.08.2022 | 00:40

grup çıkış yaptığında garamı bias seçmiştim böyle bir haber görmek üzdü

Cevap Yaz