GTA Vice City hileleri

GTA Vice City hileleri

GTA Vice City hileleri

GTA Vice City Hileleri

Hile kodları, oyun eleştirmenlerinden büyük beğeni toplayan Grand Theft Auto: Vice City video oyununda oyuncunun bazı oyun içi işleri önemli ölçüde daha hızlı yapmasına olanak tanır. Grand Theft Auto: Vice City'deki uygun hack'i kullanmak, acele bir helikopter almak için gereklidir. Bu sayfa, açık dünya oyunumuzda kullanılabilecek hile kodlarının bir derlemesini içerir.

Rockstar North, Ekim 2002'de halka sunulan Grand Theft Auto: Vice City'nin yaratılmasından sorumluydu. Oyun aynı zamanda GTA Vice City olarak da anılır. Bir çete patronu olan Tommy Vercetti'nin eylemleri, Rockstar Games tarafından geliştirilen açık dünya video oyununda kronikleşiyor.

Üçüncü şahıs birinci şahıs nişancı video oyununun dünya çapındaki ülkelerde büyük bir hit haline gelmesi biraz zaman aldı. Dünyanın farklı yerlerinde milyonlarca insan tarafından beğenilen bu çok beğenilen sanat eseri, oyunculara önceden belirlenmiş hedefleri gerçekleştirme veya özgürce dolaşabilme fırsatı sunuyor.

Video oyunu, önemli bir süre boyunca büyük bir başarı elde etti. İyi bilinen programdaki görevlerin çoğu, GTA Vice City korsanlarına kolayca erişilebildiği için çok daha kısa sürede tamamlanabilir. Bu, görevleri hack'ler olmadan tamamlamak için gereken zamanla karşılaştırılır. Bu yolu seçerseniz, önemli bir süre için herhangi bir acil taahhütle uğraşma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Grand Theft Auto: Vice City birkaç farklı açıdan oynanabilir.

Grand Theft Auto: San Andreas'a çok benzeyen Grand Theft Auto: Vice City, oyun boyunca gizlenmiş çok sayıda ipucu ve gizem içeriyor.

GTA Vice City Hileleri Nasıl Uygulanır?

Oynarken, GTA Vice City için hile kodlarını büyük veya küçük harflerle girin. İlgili kodlar girildikten sonra "Hile Aktif" veya benzeri bir mesaj görünecektir. Aksi takdirde şifreniz geçersizdir veya yanlış girmişsinizdir. Aynı kodu tekrar girmek, hack'in çalışmasının durmasına neden olur.

PC'de GTA Vice City Hileleri Nasıl Girilir?

Grand Theft Auto için kodlar: Vice City, dünyanın her yerindeki video oyunlarında bir anda ve son derece gerçekçi bir şekilde kullanılabilir. Bu kodlar herhangi bir dilde kullanılabilir. Oyundaki hilelerden herhangi birini kullanmak istiyorsanız, bilgisayarınızda Grand Theft Auto: Vice City'nin kurulu olması gerekiyor.

Oyuncunun belirli bir hile konsolu veya üçüncü taraf yazılımı olmasa bile video oyunları saldırıya uğrayabilir. Oyunu oynarken, bu amaçla sağlanan konsola ilgili kodu girerek hileleri etkinleştirebilirsiniz. Örneğin bir yarış aracı dikkatinizi çekebilir. Sadece ETTHEREVERYFASTINDEED komutunu kullanmak sizi bu moda sokacaktır.

GTA Vice City Helikopter Hilesi

Helikopterler Grand Theft Auto: Vice City hile kodları ile elde edilebilir. Örneğin GTA Vice City'de Hunter helikopterini uçurmak için şu hile kodunu yazın: AMERİCAHELİKOPTER.

GTA Vice City Silah Hileleri

Dünya çapında milyonlarca oyuncu, en popülerler arasında ek silah paketlerinin kilidini açan hile kodlarını sıraladı. Sonuç olarak, THUGSTOOLS, PROFESSIONALTOOLS ve NUTTERTOOLS hack kodlarıyla Grand Theft Auto: Vice City'de çok çeşitli silahlara ve diğer araçlara sahip olabilirsiniz.

Hangisinin tercih ettiğiniz silahların kilidini açtığını görmek için üç koddan herhangi birini deneyebilir ve ardından buna bağlı kalabilirsiniz. Bu durumda hedeflerinize ulaşmakta daha az sorun yaşayacaksınız.

GTA Vice City Uçak Hilesi

Oyunun uçak arızası ile oyuncular şehrin etrafında istedikleri kadar uçabilirler. Hile kodu girmek, bir uçağa erişmenin ve hemen uçmaya başlamanın en hızlı yoludur.

Uçağın kilidini açmak için, oynarken önce FLYINGWAYS kodunu oluşturmalısınız. Bu hile kodu, bir Dodo veya Kimo uçağı satın almanıza izin verecektir. Ayrıca bu şekilde şehri kuşbakışı izleyebilirsiniz.

GTA Vice City Polisten Kurtulma Hilesi

Popüler video oyunlarında, gerçek hayatta yasa dışı bir şey yaparsanız yasalar sizi yakalamaya çalışır. Önceki suçlarınızın sıklığı ve şiddeti arttıkça, aranan suç durumunuzun ciddiyeti de artar.

Seviyelerde ilerledikçe kolluk kuvvetlerinden uzaklaşmak zorlaşıyor. Ancak son olarak, bir oyun arızası bunu yapmanıza izin verir. Grand Theft Auto: Vice City'de LEAVEMEALONE hile kodunu girmek polisleri devre dışı bırakacak ve şehri özgürce dolaşmanıza izin verecektir.

GTA Vice City Araba Hileleri

Grand Theft Auto serisindeki en popüler oyunlardan biri, oyuncuların çeşitli otomobillerin kontrolünü ele geçirebildiği Vice City'de geçiyor. Hizmetinizde olan özel ekipman yelpazesi çok geniştir. Birden fazla GTA Vice City araba hile kodu girerek bu özel araçlara hızlıca erişebilir ve kullanabilirsiniz.

Yukarıdaki kodlardan birinin fiyatına spor araba, limuzin, yarış arabası, golf arabası, cenaze arabası veya istediğiniz herhangi bir araca sahip olabilirsiniz.

  • ROCKANDROLLCAR: Limuzin arabası verir.
  • THELASTRIDE: Cenaze arabası verir.
  • GETTHEREFAST: Sabre Turbo marka bir araba verir.
  • TRAVELINSTYLE: Bloodring Banger marka bir araba verir.
  • GETTHEREQUICKLY: Bloodring Racer marka bir araba verir.
  • GETTHEREVERYFASTINDEED: Yarış aracı verir.
  • GETTHEREAMAZINGLYFAST: Farklı bir yarış arabası verir.
  • Golf Caddy: Golf aracı verir.

GTA Vice City Can Hilesi

Bir görevi tamamlamak veya tespit edilmekten kaçınmak için karakterinizin sağlığı ciddi şekilde tükenebilir. Grand Theft Auto: Vice City'de "life" hile kodunu girerek karakterinizin ölümünü önleyebilirsiniz. ASPIRINE hile kodunu kullanarak bunu başarabilirsiniz.

GTA Vice City Para Hilesi

Bu oyunda Tommy Vercetti olarak oynamamıza rağmen GTA Vice City para hilesini veya ölümsüzlük kodunu kullanamayacağız. Bunun yerine, çoklu oyun modları, karakterinizin mali durumunu iyileştirmenize izin verir. Bunun gibi modları basit bir web aramasıyla kolayca edinebilirsiniz, ancak onlara güvenip güvenmemek tamamen size kalmış.

Benzer Konular

Cevap Yaz