Chuu Neden Gruptan Atıldı

Chuu Neden Gruptan Atıldı

Chuu Neden Gruptan Atıldı

Chuu hakkında;

 

<strong>Chuu</strong>

 

LOONA grubunun eski üyesi Chuu, şarkıcılık kariyerine devam edicektir. Chuu, LOONA grubunun bir parçası olarak 2018 yılında çıkış yapmıştır. Ancak 25 kasım 2022 tarihinde bazı sebeplerden gruptan atılmıştır.

Chuu, solo kariyerine "Heart Attack" ve "Girl's Talk" gibi başarılı şarkılarla başladı ve daha sonra birçok farklı projede yer aldı. Ayrıca çeşitli televizyon programlarında da yer aldı ve hayranları tarafından sevildi.

Chuu'nun gelecekteki müzik projeleri hakkında net bir bilgi olmamakla birlikte, müzik kariyerine devam etmesi bekleniyor.

Şirketin Chuu hakkında açıklaması;

“Merhaba. Biz BlockBerry Creative.

Bu açıklamayı hayranlarımıza, Chuu’nun 25 Kasım 2022 tarihinde LOONA’dan çıkarılmasına karar verdiğimizi söylemek için yayınlıyoruz.

Geçtiğimiz yıl Chuu ile ilgili pek çok spekülasyon yapıldı ancak ne biz ne de LOONA üyeleri grubun büyümesinde sorun yaratmamak veya hayranları endişelendirmemek için bir açıklama yapmadık.

LOONA üyelerinin gruba olan sevgisi ve hayranlarını düşünmeleri nedeniyle, neyin doğru neyin yanlış olduğu hakkında konuşmak yerine, performansları ve içerikleri için ellerinden gelenin en iyisini yaparak duygularını göstermeye çalıştılar.

Ancak, son zamanlarda Chuu’nun personelimize yönelik sözlü taciz ve güç kullanma eğilimlerinden haberdar olduk. Bir soruşturmanın ardından gerçeği keşfettik. Ajans personelimiz özür diliyor ve etkilenen personelimizi teselli ediyor. Bunun sorumluluğunu üstlenmeye ve Chuu’yu LOONA’dan çıkarmaya karar verdik.

Bu olaydan büyük zarar gören personelden resmi olarak özür diliyoruz ve iyileşip tedaviye odaklanabilmeleri ve ardından normal yaşamlarına dönebilmeleri için elimizden gelen çabayı göstereceğiz.

Bunca zamandır LOONA’yı seven ve destekleyen hayranlarımızdan özür diliyor ve 12 üyenin tamamının sonuna kadar bir arada kalmasını sağlayamadığımız için affınızı rica ediyoruz.

Ajans ve LOONA olarak köklerimize geri dönecek ve gelecekte ne olursa olsun böyle bir olayın bir daha yaşanmaması için var gücümüzle çalışacağız. LOONA üyeleri sadece kişisel gelişimleri için çalışmadılar. Onlar aynı zamanda şu anda bulundukları yere ulaşmalarını sağlayan hayranlarının onlara ne verdiğini biliyorlar, bu yüzden LOONA’ya sorun yaratacak hiçbir şey yapmadılar. Sonuna kadar devam edecekler ve LOONA’ya gösterdikleri sevgi ve destek için hayranlarına karşılık verecekler.

Ayrıca, şirket ve LOONA üyeleri, tüm personelimize karşı saygılı ve minnettar davranacaktır. Ajans olarak, personelimizin fedakarlıklarını ve özverilerini göz önünde bulundurarak onlara emeklerinin hakkını için elimizden gelen her şeyi yapacağız. Bir kez daha, bu olayla sorun yarattığımız için ilgili personelden ve hayranlarımızdan özür diliyoruz.

– BlockBerry Creative”

 

<strong>Chuu</strong>


Chuu Kimdir


LOONA‘dan Chuu,diğer adıyla kim jiwoo, Güney Koreli Müzisyen ve Şarkıcıdır. K-Pop kız grubu Loona‘nın bir üyesidir (eski).

Kim Jiwoo, 20 Ekim 1999’da Güney Kore’nin Kuzey Chungcheong bölgesinde doğmuştur. Henüz 23 yaşında olan şarkıcı 14 Aralık 2017’de Blockberry Creative şirketi altında çıkış yapan kız grubu Loona’nın bir üyesi olarak çıkış yapmıştır. 28 Aralık 2017’de ilk ve tek solo tek albümü “Chuu” yu yayınlamıştır. Aynı zamanda Loona'nın alt grubu olan yyxy, youth youth by young'un  4 üyesinden biridir.

Gerçek adı: Kim Ji Woo (김지우)
Doğum Yeri: Chungcheong (Güney Kore)
Doğum Tarihi: 20 Ekim 1999
Burcu: Terazi 
Çin burcu: Tavşan
Boyu: 1,60 m
Kilosu: 44 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Kan Grubu: A
Instagram Hesabını 11 Kasım 2017’de sildi.

Benzer Konular

Cevap Yaz