2022 Güncel Coin Kazandıran Oyunlar

2022 Güncel Coin Kazandıran Oyunlar

2022 Güncel Coin Kazandıran Oyunlar

Coin kazandıran oyunlar her zaman ilgi çekişi gelmiştir. Bir yandan eğlenerek bir yandan da coin kazanmayı herkes ister. Gelişen kripto para dünyası sayesinde bu isteğiniz gerçeğe dönüşüyor.

Bir yandan telefonla oyun oynayabilir ve stres atabilirsiniz. Diğer yandan da coin kazanarak işi gelire dökebilirsiniz. Coin kazandıran oyunlar 2022 yılında oldukça popüler hale gelmiştir. Pandemiyle birlikte geçen zor günlerde insanlar kendilerini internet oyunlarına kaptırmıştır.

Peki oyun oynayarak kazanmak mümkün mü? Coin kazandıran mobil oyunlar hangileri? Sorularına cevap vererek sizin için coin kazandıran en popüler oyunları derledik. İnceleyelim.

Coin Kazandıran Oyunlar Nedir?

Coin kazandıran oyunlar kripto paraların çığır açmasıyla popüler hale geldi. Bu oyunlar sayesinde insan bilincindeki normal oyun kavramı değişmeye başlayacak gibi görünüyor. Bu oyunların temeli eğlenerek kazanmaya dayanıyor.

Kripto kazandıran oyunlar yetişkinler için derlenmiştir. Hali hazırda oynadığınız sanal oyunları bir de kazanç elde eder oynamak istemez misiniz? Güçlenen kripto para dünyası size bu imkanı sunar.

Oyun içerisinde kazandığınız tüm eşyaları kripto paraya dönüştürebilirsiniz. Coin kazandıran oyunlar sayesinde kazandığınız bu kripto paraları gerçek paraya çevirebilirsiniz. Oyuncular elde ettikleri kripto paraları herhangi bir sıkıntı olmadan gerçek paraya çevirebilirler.

En İyi Coin Kazandıran Oyunlar Listesi

Oyun oynamak insanların küçüklükten beri yaptıkları bir şeydir. Günümüz teknolojisi sayesinde sanal oyunlar popülerleşmiştir. Bu sanal oyunlar her geçen gün daha da ilerler. Coin kazandıran oyunlar sayesinde eğlenerek para kazanabilirsiniz.

Bilgisayar ve telefonun hayatımıza katkısı inkar edilemez. Para kazandıran oyunlara bu cihazlar ile ulaşım sağlarız. Bu oyunları kolayca indirebilir ve bulunduğunuz her yerde oynayabilirsiniz. Coin kazandıran oyunlar 2022 yılında en popülerleri şunlardır:

  • Axie Infinity oyunu şüphesiz kripto kazandıran oyunlar arasında en popüleridir.
  • Gods Unchained savaş oyunu severlerin göz bebeğidir.
  • Reward Hunters farklı dünyaların oyunudur.
  • Farmers World

Axie Infinity ile Eğlenerek Kazanabilirsiniz

Eğlenerek coin kazandıran oyunlar arasındaki öncü oyundur diyebiliriz. Her gün milyonlarca insanın hiç sıkılmadan oynadığı oyunlardan birisidir. İster tek başınıza ortam moduyla oyun oynayın. İsterseniz de arkadaşlarınızla karşılıklı olarak eğlenin.

Ethereum tabanlı oyun olması güvenilirliğini ve popülerliğini artıran etken olmuştur. İster bilgisayarınıza isterseniz de IOS veya Android fark etmeden telefonunuza indirebilirsiniz.  Oyunun içerisinde bulunan canavarları toplamak temel göreviniz. Bu canavarlarla savaşarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Coin kazandıran mobil oyunlar kategorisindeki bu oyunda kazandığınız coinleri ve canavarları ETH cinsinden satabilirsiniz. Oyuna başlayabilmeniz için gereken şey 3 tane Axie’dir.

Savaşarak Kazanacağınız Oyun: Gods Unchained

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunun temeli savaş fikrine dayanır. Oyundaki düşmanları yenebilmek ve kart satarak coin kazanabileceğiniz bir oyundur. Coin kazandıran oyunlar arasında son zamanların en popülerleri arasında yer alır.

Oyun içerisinde bulunan savaş kartları bir blok zinciri ağına bağlıdır. Ethereum ağına bağlı olan kartları kazanarak aynı zamanda kripto da kazanırsınız. Savaş oyunlarının verdiği hırs ile hiç bıkmadan oynayabileceksiniz. Kazandıkça sevineceğiniz ve sevdikçe kopamayacağınız oyunlar listesine gireceğinden eminiz.

Aynı zamanda NFT özelliğinin de olması oyuncularına avantaj sunar. Kazandığınız her NFT ve tüm kartlar GODS kripto paraya dönüşür.

Reward Hunters ile Farklı Dünyalara Giriş Yapın!

Farklı dünyaların yer aldığı oyun ortamı ile değişik deneyimler yaşayabilmeniz mümkün. Açık dünya ya da orta çay dünyasında savaşabilirsiniz. Teke tek veya gruplar halinde büyük savaşlar yapabilirsiniz. İster IOS cihazınıza isterseniz de Android cihazınıza indirebilir.

Coin kazandıran oyunlar listesinde en iyi mobil platform oyunlarından birisidir. Kalabalık arkadaş gruplarınız varsa tercih sebebiniz olabilir. 8 kişilik savaş ortamı yaratabilir ve ölmeden sona kalan yarışmacının kazandığı eğlenceli bir oyun oynayabilirsiniz.

Oyunu oynayabilmeniz için oyunun kendi coini olan RHT’den almanız gerekir. Sonrasında birkaç işlem ile cihazınıza kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

Çiftliğiniz Sayesinde Kripto Kazanabileceğiniz: Farmers World

İsminden de anlaşılacağı üzere bu oyun çiftlik temasında geçer. Çiftlikler kurarak bunları geliştirebilir ve tarım yapabilirsiniz. Tarım için gereken araçları, kaynak ve arazileri kazanmanız gerekir. Oyuna başlayabilmeniz için belirlenen NFT miktarına sahip olmanız gerekir.

Çiftliğinize ektiğiniz ekinlerin büyümesini beklerken savaşabilirsiniz. Savaştıkça kazanç elde eder ve coin kazandıran oyunlar arasında eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. WAX adlı blok zincirine inşa edilmiş olması sayesinde güvenerek oynayabilmeniz mümkün.

Elde ettiğiniz kazançlarınız sonrasında elinize gerçek para birimi olarak geçebilecektir. Hem çiftlik temasını hem de savaş ortamını birleştirmesi ile farklı bir deneyim yaşatır.

Benzer Konular

Cevap Yaz